0 głosów

SUGESTIA DT. FAKTUR EXPORTOWYCH ORAZ PŁATNOŚCI sugestia

Witam ! Aby doskonalić produkt przypominam o 2 rzeczach :
1) Program dopuszcza TYLKO płatności przelewowe w kwocie maksymalnie za 1 fakturę. Praktyka jets jednak taka że klienci płacą
np. jednym przelewem za 3.5 faktury i wtedy musze brać kalkulator , ołówek i dopieor wpisywać przelewy do programu co jest
trochę archaiczne, gdyż już kiedyś mówiłem że miałem tani prosty programik fakturant który taką opcję jednego KP za np.
3/4 jednej faktury, jedną cąłą i 1/2 trzeciej faktury. Wtedy nie myliły się sumy bo program wszystko wyliczał. Mają państwo super program
a w temacie płatności jest właśnie straszny bubel bo wystawiam np. cztery KP, mimo że otrzymałem JEDNĄ wpłatę no i muszę na kalkulatorze liczyć ile z ostatniej faktury faktycznie starczyło z wpłaty.

2) Sugestia , czy możliwe było by zaimplementowanie/wgranie do faktur EXPORTOWYCH druku IE599 w formacie XML ? Mianowicie jak dostaję potwierdzenie z agencji celnej
o wyprowadzeniu towaru to mam opcję przy fakturze eksportowej "dodaj plik ie599/ie529" i byłby w systemie i zmieniał kolor faktury eksportowej np. na zieloną.
One ważą 7KB więc było by to dużym ułatwieniem. Obecnie musze je trzymać w katalogach osobnych z numerami faktur i robi to niepotrzebną robotę.

poza 2018-07-27 11:57
Zgłoś naruszenie zasad

Dodaj komentarz

Odpowiadają na sugestie
uar410385
Aktywni użytkownicy więcej »
marbud
marek_voodoo
okon6
eMKa Metal
Prosperia
wojtek